Prekių katalogas
Atgal
Visos kategorijos

Oro drėkintuvai, valytuvai ir oro difuzoriai

Sprendimu gali tapti oro drėkintuvai, sausintuvai arba difuzoriai, atsižvelgiant į individualią namų situaciją, tam, kad namuose, darbo ar bet kokioje kitoje patalpoje būtų išlaikomas pakankamas drėgmės lygis. Juk tinkama patalpų drėgmė yra svarbi kiekvienuose namuose. Gyvenant per daug drėgnuose namuose gali užsiveisti pelėsis, arba, atvirkščiai, leidžiant laiką pernelyg sausose patalpose, gali išsivystyti kvėpavimo takų ligos ar sausų akių sindromas. Funkcionalūs, kokybiški namų drėkintuvai ar sausintuvai tarnauja ne vienerius metus, palaiko tinkamą patalpų drėgmę ištisus namus ir tuo pačiu apsaugo ne tik gyventojus, bet ir namuose esančius maisto produktus ar kitus namuose esančius daiktus, jautrius drėgmės disbalansui.

Oro valytuvai drėkintuvai ne tik pašalina kenksmingas ore tvyrančias detales, bet ir patalpose palaiko tinkamą drėgmės lygį. Kokybiški oro valytuvai drėkintuvai puikiai atlieka savo funkciją ir taip pat yra populiarūs kaip dovanų idėjos.

Oro drėkintuvai - difuzoriai gali būti skirtingų dydžių, įdiegtų funkcijų, tačiau, kad ir kurį pasirinksite, džiaugsitės jo teikiama nauda. Oro drėkintuvai su aromaterapijos funkcija yra ypač paklausūs daugelio šeimų namuose. Pagrindinė to priežastis – ne tik namų kvapas, bet ir funkcionalumas. Oro difuzoriai yra dažnai naudojami šildymo sezono metu, kai dėl radiatorių skleidžiamos šilumos patalpose oras ima sausėti, gali varginti užsikimšusi nosis. Difuzoriai, gamindami karštus garus, palaiko tinkamą patalpų drėgmę visais metų laikais, tačiau jie taip pat naudingi ir vasarą, kai lauke vyrauja karščiai ir aukšta temperatūra. Oro drėkintuvai su eteriniais aliejais – maloniam patalpų kvapui, oro drėkintuvai valytuvai – tinkamam patalpų mikroklimatui palaikyti.

Oro drėkinimas

Oro drėkinimas yra svarbus ne tik dėl patalpose laiką leidžiančių žmonių sveikatos, bet ir dėl maisto produktų, kurie neatsiejami nuo mūsų kasdienybės. Tiek nuo kambario temperatūros, tiek nuo drėgmės lygio priklauso maisto produktų šviežumas bei galimas jų suvartojimo laikas. Dėl šios priežasties optimali patalpų drėgmė ir oro drėkinimas yra ypač svarbūs. Kadangi skirtingose patalpose gali skirtis jose vyraujančios drėgmės kiekis, atsižvelgiant į situaciją, kambarių drėkintuvai gali būti statomi ne visuose, o kai kuriuose kambariuose. Kartais oro drėkinimo prireikia miegamajame, kitą kartą - virtuvės kambaryje. Drėkintuvai namams – pagal jūsų poreikius, gera kaina pigubeakcijos.lt. Džiaukitės pastebimai geresniais oro drėgmės lygio rezultatais su oro drėkintuvu – difuzoriumi.

Patalpų drėkintuvai

Namų drėkintuvai yra modernūs, ultragarsiniai, siūlome rinktis iš skirtingų dydžių bei vandens talpų. Kai kurie patalpų drėkintuvai turi aromaterapijos funkciją, kuri erdvei suteikia gaivų kvapą. Jeigu ieškote oro drėkintuvų – difuzorių vaikų kambariui, rekomenduojama rinktis žaismingesnį, spalvingesnį. Atkreipkite dėmesį, jog kai kurie drėkintuvai turi naktinės lempos funkciją, todėl tampa dar praktiškesniu daiktu. Modernūs patalpų drėkintuvai yra valdomi pultelio pagalba, veikia tyliai, todėl tinkami naudoti ne tik dienos, bet ir nakties metu. Drėkintuvams rekomenduojama naudoti distiliuotą arba nukalkintą vandenį, taip juo džiaugsitės ilgiau.

Namų drėkintuvai

Geriausi namų drėkintuvai ne tik sureguliuoja patalpų drėgmės lygį, bet ir padeda išvengti gleivinės išsausėjimo, odos sudirginimo. Moksliškai įrodyta, kad tinkamame drėgmės lygyje mažiau dauginasi įvairios bakterijos, nusėdančios ant įvairių daiktų paviršių, todėl tai suteikia didesnį atsparumą peršalimo ligoms. Taip pat namų drėkintuvai pagerina miego kokybę, tad jei jūs ar kitas jūsų šeimos narys susiduriate su besitęsiančia nemiga, jums gali padėti šis prietaisas, kurį galite įsigyti palankia kaina. Drėkintuvai namams veikia tol, kol juose yra vandens, todėl rekomenduojama rinktis oro difuzorių, kuris informuoja, kada vandens lygis drėkintuve nebėra paknakamas ir paprastai galėtumėte jį pripildyti.

Oro difuzoriai

Gyvenant tinkamo drėgmės lygio namuose ne tik sumažėja tikimybė susirgti peršalimo ligomis, bet ir gerai dienos pradžiai nuteikia ypatingas oro difuzoriaus kvapas. Oro drėkintuvai - difuzoriai skiriasi savo modeliais, dydžiais, spalvomis. Kiek laiko garuos oro difuzoriai, priklauso nuo vandens talpyklos dydžio, tad, jeigu pirmenybę teikiate ilgiau veikiančiam prietaisui, rekomenduojama rinktis didesnį difuzorių. Šiuolaikiniai geriausi oro difuzoriai turi funkciją, leidžiančią nustatyti, kiek laiko jie garuos. Verta paminėti, jog kiekvieni oro drėkintuvai – difuzoriai yra efektyvūs, o nedideli garų išpurškimai užtikrina saugumą, net jei kambarių drėkintuvai laikomi vaikų kambaryje.

Rodyti daugiau
-16%
Oro sausintuvas VANGALOO, 22W
Oro sausintuvas VANGALOO, 22W
Laikinai išparduota
Minimu 400 Diffuser Lamp White
Laikinai išparduota
Oro drekintuvas NP-1791
Laikinai išparduota
Aroma difuzorius - drekintuvas 300ml USB - D
Laikinai išparduota
Kvapų difuzorius - drėkintuvas 400ml LB
Laikinai išparduota
Oro drekintuvas su kvapu difuzoriumi N11035
Laikinai išparduota
Aromaterapinis oro drekintuvas NP16405
Laikinai išparduota
Nawilżacz powietrza z aromaterapią NP16404