Prekių katalogas
Atgal
Visos kategorijos

Momentiniai vandens šildytuvai

Momentinis vandens šildytuvas itin greitai pašildo reikiamą vandens kiekį. Jis neužima daug erdvės vietos, todėl yra praktiškas sprendimas kiekvienuose namuose. Šiuolaikinis šildytuvų dizainas, skirtingos spalvos suteikia galimybę momentiniam vandens šildytuvui būti priderintu prie interjero, kurį sukūrėte vonios ar virtuvės kambariuose. Momentinis vandens pašildytojas veikia paprastai: tekėdamas per prietaiso šilumokaitį, vanduo sušildomas iki norimos temperatūros, o šildymo trukmė priklauso nuo pasirinkto prietaiso galingumo, tačiau įprastai šis procesas apsiriboja sekundėmis.

Momentinis vandens šildytuvas gali būti naudojama su praustuvu, vonia, dušu, todėl savo reikmėms jį galite pritaikyti pagal poreikį. Prietaisas elektros energiją vartoja tik tuomet, kai karštas vanduo yra reikalingas, todėl daugelis šeimų vandens pašildytoją vertina dėl jo galimybių sutaupyti ilguoju periodu. O gal jums reikalingas momentinis vandens šildytuvas su dušu? Pigubeakcijos.lt galite įsigyti ir šį įrenginį.

Renkantis vandens šildymo įrangą atkreipkite dėmesį į jos ilgaamžiškumą, kokybiškumą, gamintoją. Ilgas tarnavimo laikas – tai, kuo pasižymi momentinis vandens šildytuvas. Šildytuvo konstrukcija yra paprasta, jį surinkti neužima daug laiko, o jei nesate tikri, kaip tai atlikti, visuomet galite kreiptis pagalbos į meistrus. Taip pat prietaisą galima naudoti ne tik gyvenamosiose, bet ir kitokios paskirties erdvėse, kuriose reikalingas karštas vanduo. Tai gali būti garažas, biuras ir pan. Momentinis vandens pašildytojas yra elegantiškai atrodantis prietaisas, kuriame galima reguliuoti karšto vandens temperatūrą ir pritaikyti pagal namiškių poreikius.

Naudojant momentinius vandens šildytuvus, gali būti sušildomi net ir dideli vandens kiekiai, o šildant einamuoju metu tekantį vandenį, užkertamas kelias veistis nepageidaujamoms bakterijoms. Elektroninėje parduotuvėje taip pat galite rasti atsiliepimus apie šiuos prietaisus, kuriuos yra pamėgę ne vieni prekes įsigiję klientai. Atsiliepimai gali padėti apsispręsti, kokio tipo šildytuvą rinktis, tad nepraleiskite galimybės jų paskaityti ir išsirinkti jums optimaliausią variantą.

Momentiniai vandens šildytuvai su dušu

Elektroninėje parduotuvėje taip pat galite įsigyti momentinį vandens šildytuvą su dušu su LCD ekranu, kuris rodo vandens temperatūrą. Tai yra labai patogu, norint ją keisti, pavyzdžiui, ruošiant maudynėms vaikus, kuriems rekomenduojama tam tikra vandens temperatūra. Momentinis vandens šildytuvas su dušu savo komplektacijoje turi dušą, todėl rinkdamiesi šį variantą, sutaupysite ne tik laiko, bet ir finansinių išlaidų.

Momentinis dušo šildytuvas pašildo vandenį iki 60 laipsnių šilumos. Rinkdamiesi momentinį vandens šildytuvą su dušu atkreipkite dėmesį į nurodytą jo laido ilgį, o norimoje montuoti vietoje atidžiai pamatuokite, koks optimaliausias laido ilgis jums reikalingas. Kadangi momentinis vandens šildytuvas šildo einamuoju metu tekantį vandenį, vandeniui nustojus tekėti, kaitinimo elementas išsijungia ir vanduo nebėra šildomas. Tai tampa saugiu ir praktišku sprendimu kiekvienuose namuose, o atsiliepimai apie tokio tipo šildytuvo veikimą yra įvertinti puikiai.

Momentinis dušo šildytuvas sušildo vandenį per 3-5 sekundes, o prie plautuvės ar vonios jį galite paprastai įmontuoti patys. Galingumas, tinklo užtikrinama maksimali srovė, vandentiekio slėgis, gylis, aukštis, plotis bei kiti parametrai yra pateikiami prie kiekvieno elektroninėje parduotuvėje esančio šildytuvo, taip suteikiant galimybę jums tinkamai įvertinti, kuo tarpusavyje šildytuvai skiriasi ir kuris geriausiai atitiktų asmeninius poreikius. 

Momentiniai šildytuvai ir jų privalumai:

  • Ekonomiškumas bei žemos finansinės išlaidos;
  • Vandens šildytuvo dydžio kompaktiškumas;
  • Karštam vandeniui išgauti nereikia šildymo proceso atlikti iš anksto. Kadangi jis veikia iš karto, vandens vartojimo metu, visos vandens talpos šildyti nereikia, tuo pačiu – palaikyti pastovios karšto vandens temperatūros.
  • Šildomo vandens kiekis nėra ribojamas. 

Rodyti daugiau
Laikinai išparduota
Vandens momentinis šildytuvas
-54%
Laikinai išparduota
Momentinis elektrinis vandens šildytuvas - boileris
-38%
Laikinai išparduota
Elektrinis vandens maišytuvas Instant Digital PRO 7S
-10%
Laikinai išparduota
Momentinis vandens šildytuvas KD10L
-15%
Laikinai išparduota
Momentinis elektrinis vandens šildytuvas - boileris RX-021
-20%
Laikinai išparduota
Momentinis elektrinis vandens šildytuvas - boileris RYK-002