Prekių katalogas
Atgal
Visos kategorijos

Puodai ir Puodų rinkiniai

Puodai ir puodų rinkiniai yra vienas universaliausių virtuvės indų reikmenų, kadangi jie yra tinkami ne tik sriuboms, bet ir košėms ar salotoms ruošti. Siekiant atnaujinti visą virtuvės arsenalą, palankiu sprendimu gali tapti puodų rinkiniai, kuriuos sudaro skirtingo dydžio, tačiau vienodos stilistikos puodai.

Ypač platus puodų ir puodų rinkinių asortimentas suteikia galimybę išsirinkti norimo tipo puodus ir jų rinkinius internetu. Šie virtuvės reikmenys yra neatsiejami nuo kasdienės maisto ruošos namuose, o jeigu ieškote ne tik puodų, tuo pačiu galime pasiūlyti įsigyti viską, ko reikia patiekalų gamybai ir jų serviravimui: keptuves, lėkštes, ledaines, kepimo formas, kavinukus, arbatinukus, stiklines ir kitus būtiniausius virtuvės reikmenis.

Puodai ir puodų rinkiniai yra pritaikyti indukcinei kaitlentei, o šiuos galite rinktis iš 6, 8 ar net 15 dalių rinkinių. Granito, akmens masės, su marmurine danga ar kitų tipų kokybiški puodai palengvina maisto ruošimo procesus, o stilingi puodų rinkinių dizainai puošia estetinį virtuvės kambario vaizdą.

Puodai indukcinei kaitlentei

Namuose naudojant indukcinę kaitlentę svarbu nepamiršti, kad joms skirti indukciniai puodai. Ant minėto tipo kaitlentės galima naudoti ketaus, akmens masės, keramikinės marmuro dangos bei kitų tipų puodus. Įprasti emaliuoto ar varinio paviršiaus puodai indukcinei kaitlentei netiks. Puodai, skirti indukcinei kaitlentei, parduodami tiek po vieną, tiek rinkiniais. Todėl rinkdamiesi puodų rinkinį, atkreipkite dėmesį į gamintojo rekomendacijas, kokiai kaitlentei jie yra tinkami.

Renkantis puodus indukcinei viryklei rekomenduojama ne tik įvertinti medžiagas, iš kurių šie pagaminti, bet ir apgalvoti šeimos maisto gaminimo įpročius. Pavyzdžiui, jeigu dažnai gaminate lėtai troškinamą ar verdamą maistą, sunkesni ketaus indai yra tai, ko jums reikia. Jeigu šeimoje nesate įmantrių patiekalų ar jų ruošimo procesų mėgėjai, akmens masės puodai jums puikiai pasitarnaus virtuvės kambaryje. 

Puodų rinkiniai indukcinei kaitlentei pigubeakcijos.lt parduodami itin geromis kainomis, o jų dugnas užtikrina tolygų, greitą puodo šildymo procesą. Taip pat jie ilgai sulaiko šilumą ir paruoštam maistui neleidžia atvėsti. Indukciniai puodai nereikalauja ypatingos priežiūros, kadangi yra lengvai valomi, o taip pat juos galima plauti ne tik rankomis, bet ir indaplovėje.

Akmens masės puodai

Akmens masės puodų rinkiniai – vienas populiariausių pasirinkimų daugelio šeimų namuose. Akmens masės puodai yra vadinami ilgaamžiais, kadangi aukštos kokybės nerūdijantis plienas yra ypač patvarus ir atsparus įvairiems mechaniniams pažeidimams. Akmens masės puodai nesudegina paruoštų patiekalų, nes viduje esanti danga neleidžia maisto produktams prilipti. Lengvai pašalinami maisto likučiai, elegantiškas dizainas, skirtingų talpų puodai, įeinantys į rinkinį – kone kiekvienos šeimininkės svajonė. 

Taip pat akmens masės puodų rinkiniai yra populiarūs dėl to, kad akmens masės danga yra laikoma nepavojinga sveikatai, o maistas juose iškepa ar išverda net ir vidutinio kaitrumo temperatūroje. Puodai indukcinei kaitlentei reikalauja juose esantį maistą ruošti bei apversti naudojant medinius arba silikoninius įrankius maišymui.

Taigi, akmens masės virtuvės rinkinys ne tik suteiks galimybę pagaminti dar skanesnį maistą, bet ir sutaupys jūsų laiko, energijos, o maisto ruošos procesas taps kur kas malonesniu. Sveikesnė puodų alternatyva yra pavergusi ne vienos šeimos, mėgstančios gaminti, širdis, todėl jei iki šiol neturėjote naujos kartos puodų indukcinei kaitlentei, atkreipkite dėmesį į rinkinius, tinkančius naudoti ne tik ant kaitlentės, bet ir orkaitės viduje. Puodų rinkiniai taip pat gali atrodyti stilingai! Papuoškite virtuvę stilingai atrodančiais ir puikiai savo darbą atliekančiais puodais, įsigydami jums labiausius patikusius rinkinius internetu. 

Rodyti daugiau
-40%
Skaitmeninis maisto termometras
-14%
Puodas su dangčiu 14cm ZL-6112
Puodas su dangčiu 14cm ZL-6112
5/5
-6%
Puodas su dangčiu 16 cm ZL-6113