Prekių katalogas
Atgal
Visos kategorijos

LED lauko šviestuvai (su saulės baterija, su judesio davikliu) ir kitas sodo apšvietimas

Jaukumo tiek atviroms, tiek uždaroms lauko bei sodo erdvėms suteikia šviestuvai, kurių yra pačių įvairiausių rūšių: LED lauko šviestuvai, su judesio davikliu, sodo šviestuvai su saulės baterijomis, naktiniai šviestuvai ar lauko žibintai. Visi jie kuria ypatingą atmosferą lauko terasoje. LED šviestuvai suteikia galimybę improvizuoti norimoje erdvėje, o tokio tipo LED apšvietimas yra pigus, ilgaamžis ir efektyvus. LED lauko šviestuvai pasikrauna nuo saulės, todėl tampa itin patogiu sprendimu, jeigu jums reikalingas sodo apšvietimas. Dažnai tokio tipo LED šviestuvai yra valdomi su pulteliu, o taip pat juose gali būti integruoti šviesos jutikliai.

Sodo apšvietimas

Tinkamas sodo apšvietimas šią laisvalaikio zoną paverčia ne tik jaukia, bet ir saugesne gyventojams, kaimynams ar svečiams. Lauko šviestuvai gali būti montuojami ne tik sodo sklypo įkūrimo etape, bet ir vėliau, norint atnaujinti poilsio erdvę. Dekoratyviniai lauko šviestuvai pritaikyti bet kokiam orui, yra atsparūs vėjui, lietui, sniegui, o priklausomai nuo pasirinkto modelio, gali būti pastatomi, pakabinami ar sieniniai. Jeigu tamsiuoju sezonu jūsų sodas skęsta tamsoje, sodo apšvietimas suteiks galimybę kieme praleisti daugiau laiko, nesibaiminant dėl elektros sąnaudų, kadangi dekoratyviniai lauko šviestuvai sukurti panaudojant LED galimybes. Lauko žibintai – jaukiems vakarams sode su šeima ar draugais.

LED lauko šviestuvai su saulės baterija

Lauko šviestuvai su saulės baterija ypatingi tuo, kad šiems veikti nėra reikalinga išorinė elektra. Saulės energija tokio tipo šviestuvus įkrauna, o įmontuotas ličio elementas užtikrina ilgalaikį šviesos perdavimą. Lediniai lauko šviestuvai įprastai naudojami norint apšviesti lauko, sodo erdves, aikšteles, sandėlius, tačiau gali būti pritaikomi kone kiekvienai atviresnei erdvei, kurią pasiekia saulės šviesa. Tokio tipo LED šviestuvui nereikalingas ypatingas montavimas. Įsukus varžtą, LED lempa yra lengvai pritvirtinama prie norimo paviršiaus. Ilgas tarnavimo laikas, automatinis įkrovimas dienos metu saulės dėka yra pagrindinės priežastys, kodėl LED lauko šviestuvai yra tokie populiarūs.

Rinkdamiesi LED lauko šviestuvą su saulės baterija atkreipkite dėmesį į jo komplektaciją. Dauguma jų turi valdymo pultelį, veikiantį iki 15 metrų spinduliu. Įprastai šviestuvai yra atsparūs lauko sąlygoms kaip lietus, sniegas, šviečia galingai, o taip pat galima nustatyti norimą spalvos intensyvumą. Sodo šviestuvai su saulės baterijomis taip pat yra praktiškas ir dažnas pasirinkimas, kadangi jie yra paprastai montuojami. Sodo šviestuvai su saulės baterijomis, lauko žibintai bei skirtingi jų modeliai geromis kainomis parduodami pigubeakcijos.lt.

LED lauko šviestuvai su judesio davikliu

Lauko šviestuvai su judesio davikliu yra tie prietaisai, be kurių neįsivaizduojame nuosavo namo ar sodo kiemo. Lauko šviestuvai su judesio davikliu yra atsparūs aplinkos veiksniams, dažniausiai veikia iki 5 metrų spinduliu. Lediniai lauko šviestuvai taip pat įkraunami saulės energija ir veikia ypač ilgą laiko tarpą. Naktiniai šviestuvai ir juose įmontuotas LED prožektorius gali būti valdomas pultelio pagalba, o jų techninės savybės užtikrina prietaisų ilgaamžiškumą ir kokybę. Lauko šviestuvai su saulės baterija pasitarnauja tamsiu paros metu iš namų išeinant į lauką, neretai naudojami pereinamose zonose nuo vienos erdvės iki kitos. Specialistai nerekomenduoja LED lauko šviestuvo su judesio daviklio funkcija montuoti, pavyzdžiui, tualeto, vonios patalpose, kadangi nutrūkus judesiui, šviesa išsijungia. Naktiniai šviestuvai – saugiam laikui laisvalaikio zonoje.

LED šviestuvai garažui

LED šviestuvai gali būti naudojami ne tik lauke, namuose, bet ir garažuose. LED šviestuvai garažui dažniausiai naudojami juostinio tipo, priešingai nei atvirose erdvėse, nereaguojantys į judesio momentą. Taip pat LED šviestuvai garažui gali būti pritaikyti ir kitokio tipo erdvėse kaip biurai, gamybinės patalpos, o juostinis LED šviestuvo tipas suteikia galimybę būti montuojamas net į tam tikrus baldus, pavyzdžiui, lentynas. Lauko šviestuvai gali būti skirtingų dydžių, todėl nesunkiai išsirinksite pagal poreikius jūsų garažui tinkantį geriausiai.

Rodyti daugiau
-7%
LED Darbo lempa - įkraunama 12V/220
LED Darbo lempa - įkraunama 12V/220
4/5