Prekių katalogas
Atgal
Visos kategorijos

Laistymo žarnos (sodo žarnos)

Pavasario ir vasaros sezonai tampa tuo laikotarpiu, kai daugiausia dėmesio skiriame daržų bei sodo priežiūrai. Papildomas inventorius kaip laistymo žarnos tampa neišvengiamais ir reikalingais pirkiniais, palengvinančiais įvairius sodo darbus. Tam, kad sodo aplinkos laistymą paverstumėte maloniu ir taupiu procesu, naudokite kokybiškas ir patvarias laistymo žarnas. Sodo žarnos yra nepamainomas pagalbininkas sode, praverčiantis laistant tiek mažesnius, tiek didesnius plotus. Laistymo žarnos yra skirtingų tipų: su rite, ištempiamos, lašelinio laistymo. Išsirinkite laistymo žarną atsižvelgdami į jūsų sodo plotą, kadangi sodo žarnos yra skirtingų ilgių. Įvertinkite, kokiu atstumu sodas yra nutolęs nuo vandens šaltinio, o jeigu planuojate didinti sodo ar daržo plotą, rekomenduojama rinktis ilgesnį „laistymo šlangos“ variantą.

Taip pat elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti lašelinio laistymo žarnas, kurios ypač pasitarnauja vasaros sezonu, net ir pačią karščiausią dieną. Tokio tipo žarnos laistymui – tai dirbtinio rūko sistema sodo augmenijai, kuri suteikia galimybę žemei būti palaistytai net ir jums nesant namuose. Karštomis dienomis lašelinio laistymo žarnos sukuria rūko, susidedančio iš mažų dalelių iliuziją, o veikdamos sumažina oro temperatūrą terasoje ar kitoje atviroje erdvėje.

Kokybiška laistymo žarna tarnauja ne vienerius metus ir tampa jūsų namų, sodo turtu bei prisideda prie estetinės aplinkos išvaizdos. Jeigu ypatingą dėmesį skiriate erdvės estetiniam išpildymui, siūlome mėlynos, žalios ir juodų spalvų laistymo žarnas. Taip pat pigubekacijos.lt be laistymo žarnų galite įsigyti nešiojamus rankinius purkštuvus, iki 3 litrų talpos, ypatingos priežiūros reikalaujantiems sodinukams ar gėlėms. Sodo žarnos – neatsiejamas pagalbininkas jūsų sode.

Ištempiamos laistymo žarnos

Ištempiamos laistymo žarnos – ypač kompaktiškos, neužimančios daug vietos ir lengvai transportuojamos. Tokio tipo laistymo žarnos gali išilgėti net 3 kartus, todėl yra ypač mėgstamos sodo šeimininkų. „Laistymo šlangos“ turi ir kitų privalumų: nelūžta, nesusipainioja, todėl užtikrina sėkmingą vandens pratekėjimą. Baigus laistymo darbus, iš žarnos išleidžiamas vanduo ir ši iškart susitraukia, grįžta į pradinį ilgį, todėl užima itin mažai vietos. Tokias žarnas laistymui galima sujungti, tokiu būdu išgaunant maksimalų jų ilgį.

Vienos populiariausių rinkoje yra būtent šios, ištempiamos laistymo žarnos. Kai kurios jų gali išsitempti net iki 45 metrų ilgio. Tokio tipo unikalios „laistymo šlangos“ turi purkštuvą su 8 rūšių purškimu. Šios laistymo žarnos tampa tinkamos ne tik sodo, vejos, daržo laistymui, bet ir automobilio plovimui. Ši žarna turi funkcijas reguliuoti vandens slėgį ir nustatyti užraktą. 45 metrų ilgio žarnos laistymui komplektaciją sudaro purkštuvas, kabliukas, maišas, 2 movos bei pati žarna.

Ištempiamos laistymo žarnos ne tik palengvina kasdienius sodo darbus, bet ir yra atsparios temperatūrų svyravimams, atlaiko aukštą vandens tiekimo lygį, tad yra patikimas bei ilgaamžis jūsų pagalbininkas. Jeigu nesate tikri, kokio tipo žarna geriausiai atitiktų lūkesčius, visuomet galite paskambinti tinklapyje nurodytu telefono numeriu asmeninei konsultacijai.

Visų tipų laistymo žarnos neužima daug vietos, todėl jas patogiai galite sandėliuoti garaže ar sandėliuke. Taip pat rinkdamiesi „laistymo šlangą“, atkreipkite dėmesį į šios komplektaciją, ar ji turi vandens čiaupo jungtį, o galbūt jums reikalinga erdvės vietą taupanti žarna, kurią galima kabinti ant sienos? Pibubeakcijos.lt parduodamos skirtingo skersmens žarnos laistymui. Kuo didesnis skersmuo, tuo didesnis vandens slėgis. Atkreipkite dėmesį, jog ne visi sodinukai mėgsta būti laistomi stipria vandens srove. Šioje prekių kategorijoje – skirtingų tipų žarnos laistymui, tad rinkitės geriausiai atitinkančią jūsų ir sodo poreikius. 

Rodyti daugiau
Laikinai išparduota
Laistymo žarna 20M su rite
Laikinai išparduota
Laistymo žarna 20m su purkštuvu ir rite
Laikinai išparduota
Nešiojamas rankinis purkštuvas 3L
-44%
Laikinai išparduota
Drenažinis vandens siurblys su plūde 3050W POWER POLSKA PP-1001
-19%
Laikinai išparduota
Drenažinis vandens siurblys su plūde MEISTER MS-6009 3150W
-39%
Laikinai išparduota
Giluminis vandens siurblys MEISTER MS-4015 1500W