Prekių katalogas
Atgal
Visos kategorijos

Riedlentės (riedlentės vaikams, “penny board”, mini riedlentės) ir riedučiai

Šiltuoju sezonu daugiau laiko praleidžiant gamtoje, kartu su šeimos nariais, draugais pramogaujame parkuose, miškuose ar sodybose. Nepamirškime pasirūpinti mažaisiais šeimos nariais, kuriems aktyviai leisti laiką yra taip pat svarbu, kaip ir suaugusiems. Vaikiškos riedlentės ir riedučiai – vienos populiariausių pirmųjų vaikų transporto priemonių, kurias šie išbando dar jauname amžiuje. Internetinėje parduotuvėje galite įsigyti įvairių dydžių bei spalvų vaikiškus riedučius bei riedlentes. Mini riedlentės, „Penny board“ tipo riedlentės yra itin populiarios visame pasaulyje, kadangi yra kompaktiško dydžio, lengvos, telpančios į kuprinę ar krepšį.

Jeigu iki šiol galvojote, kad vaikiškos riedlentės ir riedučiai yra labiau tinkami vyriškos lyties vaikams, atkreipkite dėmesį kokią spalvų bei raštų gamą pateikia gamintojai, tokiu būdu siūlydami riedučius išbandyti ir mergaitėms. Taip pat galite įsigyti mini riedlentes bei riedučius su LED šviečiančiais ratukais. Ratukai suteikia ne tik žaismingumo, bet ir geresnį važiuojančio vaiko matomumą aplinkiniams. „Penny board“ tipo riedlentės vaikams yra užkariavusios viso pasaulio jaunuolių širdis, tad kviečiame supažindinti savo vaikus su mini riedlente aktyviam ir smagiam laisvalaikiui.

Riedlentės vaikams

Riedlentės vaikams pasižymi neslidžiu lentos paviršiumi, todėl yra saugesnės mokymosi važiuoti procesui. Rinkdamiesi vaikišką riedlentę atkreipkite dėmesį į jos ilgį, svorį, galimą didžiausią išlaikyti svorį. Tai padės apsispręsti, kokių parametrų riedlentė yra tinkamiausia jūsų vaikui. Kai kurios riedlentės yra skirtos ne mokymuisi, o pažengusiems riedutininkams, su jomis patogu mokytis įvairių triukų. Tad atsakingai įvertinkite, kokio tipo riedlentės vaikams ieškote.

Neretai tėvams renkant vaikiškas riedlentes kyla klausimas, kokio pločio mini riedlentę rekomenduojama pirkti? Vaikams skirtos mini riedlentės, kurių plotis yra ne didesnis negu 19 cm arba mažiau. 19 ir 20 cm pločio riedlentės skirtos vaikams, dėvintiems 35 – 40 dydžio batus. Tuo tarpu 20 – 21 cm pločio riedlentės tinkamos tuomet, kai vaiko batų dydis yra 41 ir daugiau. Kokio ratukų skersmens riedlentę rinktis? Mūsų siūlomų spalvingųjų „Penny board“ riedlenčių ratukų dydis yra 6 centimetrai. Tokio dydžio ratai suteikia galimybę judėti stabiliau ir ypač tinka pradedantiesiems. Verta paminėti, kad išmokus važiuoti „Penny board“ taip pat galima pradėti mokytis atlikti nesudėtingus triukus. 50-54 cm skersmens ratukai pritaikyti sudėtingesniems triukams, ypač tinka mokantiems riedėti gerai.

Mini riendlentės („Penny board”)

Mini riedlentės užtikrina gerą sukibimą su riedamu paviršiumi, todėl tampa saugiu pasirinkimu, vaikui norint išmokti važiuoti šia laisvalaikio ir transporto priemone. Riedlentės vaikams pritaikytos jų svorio kategorijai, o pagamintos iš kokybiškų ir patvarių medžiagų mokymosi procesą paverčia maloniu ir sklandžiu. Pastebima, kad vaikai ypač pamėgę „Penny board“ riedlentes su šviečiančiais ratukais. Būtent tokios riedlentės tamsiu paros metu traukia praeivių žvilgsnius, o ir važiavimo procesas tampa kur kas smagesnis. Taip pat vaikiškos riedlentės gali būti ne tik su šviečiančiais ratukais, bet ir šviečiančiu korpusu, dar įspūdingesnei jų važiavimo patirčiai. Tokios mini riedlentės korpusas yra paprastai pakraunamas USB jungtimi, todėl nereikia rūpintis maitinimo elementais.

O ar teko girdėti apie riedlentę, su integruotu Bluetooth garsiakalbiu? Tokio tipo riedlentė skirta iki 100 kg svoriui, gali būti naudojama ne tik vaikų, bet ir suaugusių. Revoliucine lenta vadinama priemonė suteikia galimybę klausytis muzikos naudojant mobilų telefoną. Tokia riedlente šeimoje galite dalintis ir sėkmingai naudotis patogiu laisvalaikio metu. Tvirtas korpusas, guoliai, patvari važiuoklė, ratai bei kiti parametrai pritaikyti geriausiai patirčiai, važiuojant revoliucine riedlente.  

Rodyti daugiau
Dovanų kuponai
Leiskite artimam žmogui išsirinkti dovaną pačiam!