Prekių katalogas
Atgal
Visos kategorijos

Girliandos (kalėdinės girliandos, lauko girliandos – varvekliai, girliandos – užuolaidos) ir kalėdinės dekoracijos

Užburiančią nuotaiką žiemos sezonu namuose jums gali padėti sukurti šventinė girlianda, kalėdinės lemputės, girlianda - užuolaida, šventinės dekoracijos ar žibanti girlianda laukui. Įvairių tipų kalėdinės girliandos, girlianda - varvekliai bei dekoracijos kaip dirbtinės Kalėdų eglutės, jų papuošimai, kokybiškos LED lango dekoracijos, LED žvakės, žibintai ar kiti smulkūs dekoro elementai namų erdvėms ir jų išorei suteikia jaukumo ir šilumos įspūdį. Kalėdinės girliandos skirstomos į keletą skirtingų tipų: kalėdinės lemputės skirtos vidinėms erdvėms dekoruoti, kalėdinės eglutės girlianda, girliandos – užuolaidos bei lauko girliandos – varvekliai. Dauguma šventinių elektrinių girliandų valdomos nuotoliniu pulteliu, todėl suteikiama galimybė keisti jų ryškumą, spalvas, švytėjimo režimus patogiau ir greičiau. Kalėdinė girlianda privalo atrasti vietą kiekvienuose namuose, o susikurti šventinę nuotaiką namuose – paprasta ir lengva, Kalėdų girliandas ir dekoracijas įsigyjant pigubeakcijos.lt.

Kalėdinės girliandos (Kalėdinės lemputės)

Naujametinė girlianda, girlianda – užuolaida, kalėdinės eglutės girlianda ar kitokio tipo žybsintis papuošimas yra neatsiejamas nuo šventinio sezono. Įvairios kalėdines lemputės namams ir lauko papuošimui turi skirtingus mirgėjimo režimus bei spalvas. Galite rinktis iš šiltų bei šaltų atspalvių kalėdinių girliandų, kurios papuošia pagrindinį žiemos švenčių akcentą – eglę arba kitas namų erdves. Įvairių tipų LED kalėdines girliandos turi skirtingą lempučių kiekį, todėl lengvai atrasite norimo ilgio bei lempučių skaičiaus jūsų namams pritaikytą šventinę girliandą. Jeigu jums reikalinga labai ilga elektrinė girlianda, skirta tvirtinti aplink namus, atkreipkite dėmesį, jog kai kurių tipo girliandos gali tarpusavyje susijungti. Kokybiškos kalėdinės girliandos, girlianda – varvekliai yra sudarytos iš elektros energiją taupančių LED lempučių, jos neįkaista, todėl yra saugios naudoti, o sodrios, neįkyrios spalvos džiugins kiekvieno akį. Šventinė girlianda su akcija ar eglutės girlianda – nepraleiskite galimybės įsigyti!

Lauko Girliandos

Apjuoskite namus lauko girlianda, atsparia aplinkos veiksniams: sniegui, lietui, temperatūrų pokyčiams. Atvirose vietose tinkama naudoti lauko girlianda žiemos sezonu trauks ne tik jūsų, bet ir kaimynų žvilgsnius. Saugi, nekaistanti lauko girlianda naudoja mažai elektros energijos, taip pat turi skirtingus šviesų režimus, kuriuos galite keisti pagal poreikį. Saugus adapteris, apsauga nuo trumpo sujungimo, sandarumas, ypač ilgas veikimo laikas, patogumas naudojant, lempučių ryškumas yra vieni iš lauko girliandų privalumų. Atkreipkite dėmesį, jog lauko girliandas galite rinktis iš skirtingų spalvų: baltos, šiltai baltos, mėlynos ar įvairiaspalves. Kalėdinės lemputės visu žiemos sezonu sukuria jaukią nuotaiką, o taip pat gali būti naudojamos įvairiuose renginiuose, šventėse. Šviečiančių lempučių girlianda – grožis kiekvieno akiai!

Lauko girliandos - varvekliai

Nepamirškite papuošti ne tik namų vidaus, bet ir išorės su lauko girliandomis – varvekliais. Profesionalios lauko girliandos – varvekliai gali būti lengvai apjuosiamos aplink namą bei yra valdomos pulteliu. Elektrinė girlianda - atspari lauko sąlygoms bei turinti apsaugą nuo trumpo sujungimo. Net jei žiema nedžiugina, o varveklių su žiburiu nepamatysi – šaltos žiemos efektą galite lengvai sukurti lauko girliandų – varveklių dėka. Taip pat ši kalėdinių lempučių girlianda laukui neįkaista, o tarpusavyje kelios jų gali jungtis sandariomis susukamomis jungtimis, kurioms reikalingas tik vienas elektros šaltinis. Kokybiškos LED lemputės, sudarančios lauko girliandą – varveklius, taupo elektros energiją, yra ryškios ir turinčios įvairius mirksėjimo režimus. Girlianda laukui žiemos sezonu džiugina bei traukia ne tik jūsų, bet ir svečių, kaimynų žvilgsnius. Įsigijus lempučių girliandą laukui, švenčių laukti bus kur kas smagiau!

Girliandos – Užuolaidos

Girlianda – užuolaida gali būti kabinama ant langų, užuolaidų, taip pat yra tvirtinama prie lubų. Tokio tipo girlianda puikiai pasitarnauja kuriant šventinę atmosferą ne tik žiemos laikotarpiu, bet ir ruošiantis šventėms, pobūviams. Girlianda – užuolaida gali būti kabinama tiek vidinėse, tiek lauko erdvėse. Girlianda - užuolaida yra atspari lauko sąlygoms: lietui, sniegui bei yra saugi vaikams ar naminiams gyvūnams. Girlianda – užuolaida naudoja mažai elektros energijos, joje įdiegtos skirtingos šviesos mirgėjimo galimybės, o LED apšvietimas pasižymi maloniu akiai ryškumu, kurio intensyvumą galite reguliuoti. Skirtingi girliandų – užuolaidų ilgiai suteikia galimybę išsirinkti jūsų namams ar šventei tinkamiausią kalėdinę girliandą.

Girliandos – Varvekliai

Girliandos – varvekliai dar viena šventinių girliandų rūšis, ypatingai prisidedanti prie žiemos sezono atmosferos kūrimo. Šio tipo girliandos gali būti skirtingo lempučių kiekio, o jas naudoti tinka tiek namuose, tiek lauke. Lauko girlianda - varvekliai - ypač kokybiška, kadangi yra atspari aplinkos veiksniams: sniegui ar lietui. Renkantis girliandas – varveklius atkreipkite dėmesį į galimas šių spalvas, priderinkite jas prie interjero ar kitų lauko papuošimų. Girliandoje - varvekliai įmontuotos LED lemputės šviesdamos net ir 10 ar daugiau valandų neįkaista, o jeigu jums reikalinga ypač ilga girlianda, kelias jų nesudėtingai galėsite sujungti į vieną. Lauko girlianda - varvekliai turi net 8 mirksėjimo režimus. Platus profesionalių girliandų pasirinkimas suteikia galimybę išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkančias girliandas – varveklius su akcija.

Kalėdinės dekoracijos

Ne tik kalėdinės lemputės, bet ir kalėdinės dekoracijos yra neatsiejamos nuo šventinės nuotaikos kūrimo tiek namuose, tiek už jų ribų. Siūlome platų skirtingų dekoracijų pasirinkimą, kurios pritaikytos puošti vidines bei lauko erdves. Dirbtinės Kalėdų eglutės, figūrėlės, statulėlės, naujametinė girlianda, žaliaskarės puošimo žaisliukai, žibintai ar LED žvakės, Kalėdų girlianda bet kokiai būsto erdvei suteiks šilumos ir jaukumo. Laukti didžiųjų žiemos švenčių papuoštuose namuose kur kas smagiau, o jeigu turite galimybę dekoruoti namų ar sodybos lauko erdves, atkreipkite dėmesį į didesnes kalėdines dekoracijas kaip šviečiantis elnias. Kokybiškos ir profesionalios kalėdinės dekoracijos, eglutės girlianda tarnauja ne vieną sezoną, tad suskubkite įsigyti išskirtinių šventinių dekoracijų, kurioms taikoma akcija.

Rodyti daugiau
-50%
100Led lempučių kalėdinė girlianda 8m
Galimos spalvos:
-42%
200 Led lempučių Kalėdinės girliandos 16m
Galimos spalvos:
-50%
300Led lempučių kalėdinė girlianda - 22m
Galimos spalvos:
-33%
Vakarėlių projektorius
Vakarėlių projektorius
5/5
-46%
500 Led lempučių kalėdinė girlianda 32m
Galimos spalvos:
-40%
Lanksti vielos girlianda 200LED 15m
-30%
LED girlianda meteorų lietus 50cm
Galimos spalvos:
LED girlianda meteorų lietus 50cm
5/5
-25%
Lauko girlianda 100 LED storu laidu
-26%
Lauko lazerinis projektorius IP65
-20%
Lauko ir vidaus girliandos FLASH 500led
Led lauko girlianda 50m FLASH su rite
Galimos spalvos:
-43%
Lauko 500LED varvekliai FLASH Standart plius kokybė 23m
Galimos spalvos:
-43%
500LED Varvekliai storu laidu FLASH
-36%
Lauko 300LED varvekliai FLASH Standat plius kokybė
Galimos spalvos:
-5%
200LED vielos užuolaida 3x2m
Galimos spalvos:
200LED vielos užuolaida 3x2m
5/5
Lanksti vielos girlianda 100LED 10m
Galimos spalvos:
-9%
300 LED vielos užuolaida su nuotoliniu valdymu 3x3m
Galimos spalvos:
LED girlianda - RGB šviesos žarna 10m
Galimos spalvos:
-33%
LED girlianda - užuolaida 280LED 3x3m
Galimos spalvos:
-17%
650 LED Flash pinta vielos užuolaida 3m x 2.7m
Galimos spalvos:
-53%
Kalėdinės girliandos 100LED 8m su FLASH funkcija 12F
Galimos spalvos:
-40%
Kalėdinės girliandos 200LED 16m su FLASH funkcija 22F
Galimos spalvos:
-47%
Kalėdinės girliandos 300LED 22m su FLASH funkcija 32F
Galimos spalvos:
-42%
Kalėdinės girliandos 500LED 32m su FLASH funkcija 52F
Galimos spalvos:
-31%
Girlianda su saulės baterija 100 LED, 12 m
Galimos spalvos: